Unisex parfémy

Novellista Crazy Rich

Nechat se okouzlit kouzelnou vůní parfému Novellista Crazy Rich je tak snadné jako podlehnout sladkému pokušení v podobě nějaké delikatesy, co jste si po dlouhý čas odříkali.

Nová genderově nevyhraněná vůně Novellista Crazy Rich

Vůně pro speciální příležitost, ale i běžné nošení je svou neutrální ovocně-květinovým aromatem genderově neutrální a tedy skutečně vhodná pro každého. Kombinace jednotlivých vonných tónů Vás přesvědčí o své nevyhraněnosti, o tom, že tato vůně nikdy neskončí a dokáže každému nabídnout hřejivou náruč vůni, po kterých zatoužíte. Parfém Novellista Crazy Rich je luxusní, bohatý na vonné ingredience a především vhodný pro nové zážitky, bujaré večírky a bezstarostnou náladu.

 

Složení parfémované vody unisex Novellista Crazy Rich

Hlava: zelené jablko, lístky violky, květy mandarinky

Srdce: jasmín sambac, geránium, bulharská růže

Základ: ylang-ylang, pižmo, santalové dřevo

Ovocno květinová vůně

 

Jedinečná sbírka exkluzivních vůní NOVELLISTA je možná právě pro Vás novou posedlostí. Každý kousek z této kolekce velmi elegantních a nadčasových vůní je jako jedinečný zážitek, jako jedna nezapomenutelná noc, na kterou budete vzpomínat dlouhé roky. Na úvod je vůně jako svěží závan bublinek z ovocného šampusu, mandarinky, jablko a lístky violky dostanou vaši náladu na zcela novou úroveň užívání si. V srdci potom naleznete opojné aroma jasmínu a bulharské růže, která dodává parfému romantickou atmosféru. A nejdůležitější část parfému, tedy základ, Vám prozradí, v jakém duchu se celá vůně nese. Ve spojení lahodné vonné esence ylang-ylangpižmem a opojným, hříšným santalovým dřevem je unisex vůně Novellista Crazy Rich zážitkem, který si bude chtít dopřát opakovaně.

 

Malou třešničkou na popisu této vůně je její inspirace, tedy přesněji, čím byl tvůrce parfému inspirován, a to byl Velký Gatsby. Právě tento román, zobrazující idealismus a bujaré a bezkonkurenční večírky 20. let, charakterizují náladu této doby. Nebudeme tedy přehánět, pokud budeme tvrdit, že úvod, nanesení parfému Novellista Crazy Rich je jako otevřít kvalitní láhev sektu!