Dámské parfémy

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl

Tato nová vůně v podobě „hodné holčičky“ Vás rozhodně nenechá spát. Výrazná, ženská, omamná a hravá parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl se stane závislostí, který neškodí zdraví, ale naopak pozdvihne Vaše sebevědomí.

Dámská vůně Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl

Ochutnat něco zakázaného vždy chutná nejlépe a co teprve okusit vůni, která už svým samotným designem flakonku je jednou velkou výzvou?

Parfém Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl byl představen na trhu v roce 2021, je odvážnějším vyjádřením původní ikonické vůně Good Girl, která byla „uzamknuta“ do tmavě modrého flakónku ve tvaru lodičky a tentokrát se můžeme těšit na ještě více extravagantní provedení, a to v odstínech sytě červené.

 

Složení ženské vůně

Hlava: černý rybíz, liči

Srdce: růže

Základ: vetiver, vanilka

Květinově-ovocná vůně Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl je poutavá na první pohled a stejně tak i na první nádech. Její vůně Vás dostanou, zastřou vám mysl a uvedou Vás do zcela nové dimenze pokušení. Na úvod, tedy ve hlavě parfému se Vám otevřou sladké ovocné vůně v podání liči a černého rybízu. V srdci posléze poznáte nezaměnitelnou esenci romantické růže. A nakonec, základem této hravé vůně je vanilka a vetiver, které dokonale ladí a podtrhují tu opravdu sladkou tečku.

Sofistikovaná, krásná, vášnivá, nová lodička v podobě parfému Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl dokáže z každé ženy dostat napovrch její nespoutanou, trochu zlobivou, ale vždy elegantní stránku, která nedá spát Vašemu protějšku