Dámské parfémy

Dior J’adore Limited Edition

 

Limitovaná edice nového parfému DIOR J’adore je vůní nejen Vánoc, ale zimy a chladu. Tato dámská parfémovaná voda byla stvořena pro ženy, které se nebojí dopřát luxus a vůně, které jsou sebevědomé a výrazné.

Dámská parfémovaná voda Dior J’adore

Na první pohled Vás jistě u této novinky zaujme nejen luxusní vzhled, ale i vůně, která vydrží dlouhé hodiny i dny. Parfém je velkolepý pro svoji květinovou vůni, která je pro módní dům Dior typická. Pro ty, co nestudovali historii značky a jejího stvořitele Vám napovíme, že Christian Dior byl milovníkem květinových vonných tónů a především pak růží. Můžete se těšit na velkou dávku nasládlých, sebevědomích vůní, které jsou tvořeny damašskými růžemi.

Složení omamné vůně parfému Dior J’adore

Hlava: výtažek z ylang-ylang

Srdce: damašská růže

Základ: ylang – ylang

Ovocná vůně s květinovým základem vezme dech nejen Vám, ale i Vašemu okolí. Omamné vůně, které se nesou v duchu opravdu sytých, ale přesto nevtíravých vůní se perfektně hodí pro zimní období. Díky velkému zastoupení bohatého aromatu ylang -ylang se parfém stává mocnou ženskou silou, která podtrhne krásu a sebevědomí. V srdci naleznete romantické a opojné tóny damašské růže, které doplní už tak smyslnou atmosféru parfému Dior J’adore.

Nenechte se ovšem zmást jednoduchým složením vonných esencí v dámské parfémovaná vodě Dior J’adore, na první pohled se může zdát jednoduché, ale věřte, že ta správná a ověřená vyváženost jednotlivých vonných tónů dělá z parfému dokonaly poklad, který prohřeji i sebevíce ledovou duši.

Otevřete srdce, smysly omamnému dámskému parfému Dior J’adore, který je nejen klasikou mezi parfémy, ale je i skvělým společníkem do jakékoliv společnosti.