Dámské parfémy

Hugo Boss Alive Intense

Svěží, moderní a ženská vůně dámské parfémované vody Hugo Boss Alive Intense pro ženy, Vás uvede do skutečného pokušení.

Dámská parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense

Parfém Hugo Boss Alive Intense byl představen v roce 2022. Samotný název parfému napovídá mnoho o tom, jak má na Vás vůně působit, jaké pocity probudí. Život, touha, chuť podnikat nové věci, jít si za svými sny a prožívat skutečně přítomnost daného okamžiku.

Květinovo – ovocná vůně s dřevitým podtónem Vás zahřeje, ale i povzbudí pro každý den, ať už se jedná o kteroukoliv roční dobu. Pozitivní energie, která se v parfému ukrývá a nabízí Vás nesmírnou dávku inspirace je možná trochu více letní, ale to neznamená, že si její sladkou vůni nemůžete dopřát po celý rok.

Složení omamné vůně parfému Hugo Boss Alive Intense

Hlava: Malina

Srdce: amaretto

Základ: dřevité tóny

Ovocně dřevitá vůně dokáže s zamotat hlavu, o tom není pochyb a tato vůně je důkazem, že i parfém, s vaší náladou udělá během pár okamžiků divy. Na úvod se můžete ochutnat sladké plody maliny, které tak žensky a líbezně voní, že není pochyb o sebevědomí dané dámy, či slečny, která parfém nosí. V srdci se k sladkým malinám přidá opojná esence amaretta a aby tomu hříšnému spojení nebylo konec, tak o svůdný celek se v základu vůně o slovo přihlásí dřevité tóny. Sladká, opojná, plná ovoce, tak přesně voní novinka Hugo Boss Alive Intense.

Podmanivá, intenzivní a smyslná parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense směřuje mnohem dál, než jen obyčejně prožitý den. Dodá Vám odvahy, chuti žít naplno a plnit si své cíle, ať už jsou jakékoliv. Podmaní si nejen Vás, ale i okolí, v kterém se pohybujete a pokud je to pánská společnost, tím lépe.