Dior
Dámské parfémy

Dior Miss Dior Rose N’Roses

Květinová, zářivá a honosná vůně dámské toaletní vody Dior Miss Dior Rose N’Roses Vás dostane během jediného okamžiku. Hřejivá a přímo omamná vůně růží Vás obklopí svými plnými a sytými akordy a elegantní vzhled flakonku dostane Vaše srdce.

Dámská toaletní voda Dior Miss Dior Rose N’Roses

Jako i jiné parfémy značky Dior je tato toaletní voda Dior Miss Dior Rose N’Roses užasnou a úspěšnou vůní, kterou musíte, jako správné milovnice růží, milovat. Tato vůně Vás pohltí a nikdy nepustí. Ikonické růže z Grasse, velmi oblíbené návrhářem Christianem Diorem, jsou pěstované na polích jižní Francie, pro módní dům Dior. Symbolické růže jsou prvkem skoro každého parfému značky Dior, pokud se jedná o pověstně vůně Miss Dior.

Samotný název toaletní vody Dior Miss Dior Rose N’Roses v sobě nese růže, proto se můžete těšit na opravdu plné a syté, podmanivé vonné tóny v podání již několikrát zmiňovaných růží.

Vůně je vhodná nejen pro výjimečné události a letní, hřejivé dny. Můžeme se s klidným srdcem, odvážit říct, že je to vůně stvořená pro celý rok, pro každý den a pro každou příležitost, ať už romantickou večeři, výjimečnou událost a nebo běžný pracovní den.

 

Složení vonných ingrediencí Dior Miss Dior Rose N’Roses

Hlava: růže z Grasse, damašská růže

Srdce: geránium, bergamot, italská mandarinka

Základ: bílé pižmo

Květinová vůně dámské vůně Dior Miss Dior Rose N’Roses je omamná hned od prvních vonných tónů v podání damašské růže a snad ještě intenzivnějších růží z Grasse. V srdci pak objevíte svěží a lákavé vonné esence italské mandarinky, bergamotu a smyslného geránia. V základu parfému provoní jemné bílé pižmo, které prostupuje celou vůni parfému Dior.

Vychutnejte si vzácné květinové vůně dámské toaletní vody Dior Miss Dior Rose N’Roses, s její vůní budete okouzlení, smyslné a ženské natolik, že Vaše okolí bude v jemném transu z Vaší krásy, z vaší vůně.