Dámské parfémy

Chloé Rose Tangarine

Novinka na trhu v podání krásné omamné vůně Chloé Rose Tangarine je přesně tím parfémem, kterým se budete chtít obklopit den, co den.

Dámská toaletní voda Chloé Rose Tangerine

Vůně jemná, s lehkým nádechem pudrových tónů, s velkou dávkou růží a tak krásným flakonkem, že se na něj nebudete moci vynadívat. Nová toaletní voda Chloé Rose Tangerine je ovocně-květinovou vůní, která byl na trh uvedena v roce 2020 a jako jedna z prvních vlastní do oranžova barvenou stužku, uvázanou na flakonku. Právě ikonický flakonek parfémů Chloé se stává pro řadu žen neodolatelným, díky jejich letité oblíbenosti a tvůrci vůně této „oblíbenosti“ využili při inspiraci pro novou dámskou vůni.

Moderní vůně Chloé Rose Tangerine je ikonická, s úžasnou vonnou kompozicí, která vyzařuje lásku, štěstí a především duši dívky, pro kterou je vůně stvořena. Tváří vůně se stala herečka Lucy Boynton, která je pro svoji přirozenou krásu dokonalým ztělesněním parfému Chloé Rose Tangerine.

 

Složení vonných ingrediencí v parfému Chloé Rose Tangerine

Hlava: mandarinka, černý rybíz

Srdce: růže

Základ: bílá ambra, cedr

První vonné tóny dámského parfému Chloé jsou jak jinak než jemné, elegantní a lehce štiplavé díky svěží mandarince a sladkému aroma černého rybíze. V srdci sladce a líbezně voní květy růže, které jsou umocnění základem parfému, který je tvořený podmanivým aromatem bílé ambry a hřejivého cedru. Měkké tóny bílé ambry dotváří celou kompozic čisté a delikátní vůně parfému Chloé Rose Tangerine.

 

Krásný, přirozená, rozverná a tak dívčí vůně nové dámské toaletní vody Chloé Rose Tangerine dokáže vyvolat v každé ženě pocit hravosti, lásky a pozitivní nálady a především touhy podniknout nové dobrodružství.