chloe_nomade_ naturelle
Dámské parfémy

Chloé Nomade Naturelle

Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade Naturelle je jemná, elegantní, ženská a přinese Vám jedinečný zážitek, ale i vůni, která Vás vezme za srdce.

Chloé

Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade Naturelle

Gurmánský zážitek s touto veganskou vůní, která jak se patří na dnešní dobu, bere ohledy na udržitelnost a šetrnost k přírodě, je téměř zaručený.

Značka Chloé představuje luxus a tak i vůně odráží nejen pocit luxusu, ale i jemné elegance a především přirozenou krásu. Vůně Chloé Nomade Naturelle ztělesňuje odvážnou ženu, která se těší z přítomnosti a jde si pro svoji budoucnost. Je vhodná nejenom pro letní, jarní dny, kdy příroda přichází k životu a vy nevíte, co dříve ochutnat.

Myšlenkou parfému je: „lépe pro mě“ a „lépe pro planetu“.

Složení jemných, romantický vonných esencí v parfému Chloé Nomade Naturelle

Hlava: sicilská mandarinka, kardamom

Srdce: cedr, tuberóza

Základ: vanilka, pěna

Kořenitá, citrusová – chypre vůně

Jedinečná vůně v průzračném flakónku donutí snad každou ženu okusit její omamné esence a připomenou si jak voní léto. Parfém Chloé Nomade Naturelle Vás přivítá v úvodu svými svěžími sicilskými mandarinkami a smyslným kardamomem. V srdci se propojí vůně dech beroucí tuberózy a hřejivého, až podmanivého cedru. Základ skrývá ten nejvýraznější vonný tón parfému a tím je vanilka, která provoní celou kompozici jmenovaných vonných ingrediencí.

Parfémovaná voda Chloé Nomade Naturelle byla představena v roce 2022, a jejím jasmínovo – vanilkovým esencím podlehnete již v prvních minutách. Tvůrkyní parfému je parfemářka Caroline Dumur, čeká Vás vůně módní, neochvějná, plná dobrodružství a touhy po cestování. Okuste novou vůni, pro nový rok, vyzkoušejte svůj život žít více v harmonii s přírodou, a to aniž by jste opouštěli své pohodlí, svou slabost pro luxus.