Dámské parfémy

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal

Třpytivá, ikonická a romantická vůně, nového dámského parfému Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal okouzlí nejedno srdce mladé, ale i zralé ženy, která ví, co od parfému – života chce.

lancome

Dámská parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal 

Parfém na první pohled vypadá jako skutečný skvost a věřte, skutečně tomu tak je i po prvním přivonění. Objevíte něco nového, něco poutavého a něco, po čem jste možná dlouho toužili, pokud jste milovnicí růžových, nasládlých květinových vůní, které Vás rozesmějí, které Vás naplní pocit štěstí.

Nová vůně Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal, představená v roce 2021, je klenotem mezi parfémy značky Lancôme. Pokud jen trochu sledujete módu, svět vůní, tak jste jistě již přišli do styku s vůněmi, z kolekce Lancôme La Vie Est Belle. Jedná se o ženské, květinové vůně, plné pozitivních vonných esencí, které Vám dovolí se smát a užívat si jejich pozitivní energii, den, co den.

 

Vonné složení parfému Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal 

Hlava: červený pepř, bergamotový olej, mandarinkový olej

Srdce: kokos, Jasmine Absolute, pomerančový květ

Základ: bourbon vanilka, kosatec, pačuli

Květinová vůně parfému je poutává již od prvních, úvodních tónů červeného pepře spolu bergamotového a mandarinkového oleje. V srdci propadnete romantické a omamné vůni Jasmínu, exotického kokosu a energetického květu pomeranče, který parfému dodává hravost. Nakonec nás, ale vždy bude zajímat nejvíce základ a ten je složen ze sladké vonné ingredience pačuli, kosatce a silně aromatické bourbon vanilky.

Pro koho je vůně Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal stvořena?

Příběh vůně, tedy její stvoření a poslání je stejně tak okouzlující jako samotný parfém. Představuje radost, úsměv, s jakým vůni na sebe poprvé žena nanáší, ten pocit, když se obklopujete krásnými věci, které vnímáte jako jedinečný poklad. Je dokonalou společnicí v letní, jarní dny, kdy je vše pozitivní, plné barev a radosti.

Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal, je určena všem ženám, dívkám, které se radují, které milují krásné věci a které mají slabost pro rozmazlování, o krásu