Dámské parfémy

Victor & Rolf Flower Bomb

První přivonění a už nebudete nikdy toužit po žádné jiné! Tato láska na „první pohled“ přichází s luxusní růžovou vůní parfému Victor & Rolf Flower Bomb! Svůdné a sladké aroma pronikne hluboko do Vašeho srdce a zanechá tak již nesmazatelnou stopu.

Ženská parfémovaná voda  Victor & Rolf Flower Bomb

Smyslná vůně parfémované vody Victor & Rolf Flower Bomb je stvořena pro ženy, které jsou romantické, ale i silné. Co je totiž nejvíce přitažlivé než zdravá dávka sebevědomí, plynoucí z vědomí, že jste sama se sebou spokojená? Proč pořád něco sobě a nebo svému okolí dokazovat, proč se jednoduše necítit báječná?

A pokud Vám některé dny není do smíchu, tak tato květinová vůně dámského parfému Vás přesvědčí o tom, že jste výjimečná a že žádná překážka pro Vás neexistuje a pokud ano, tak Vy nebudete mít problém se s ní vyrovnat. Parfém má jasné poslání a to podpořit nejen Vaši dobrou náladu, ale i sebevědomí.

Proto malé upozornění…Podmanivé aroma květin je v tomto parfému okouzlující a zničující zároveň. Vyvolává pocit slasti, ale i smyslnosti a neodolatelnosti. Není nic snadnějšího, než podlehnou jeho svodům a nechat se unášet explozí květin s přísměsí orientu.

 

Vonné aroma parfému Victor & Rolf Flower Bomb

Hlava: bergamot, čaj

Srdce: růže, jasmín, orchidej, frézie

Základ: pačuli

Květinová vůně  s lehkou dávkou orientálních esencí dámského parfému Victor & Rolf Flower Bomb je sladká a elegantní už od první okamžiků. Na úvod se dočkáte výrazného úvodu v podání bergamotu a čaje. V další fázi vůně se v srdci objeví hned několik výrazných květinových vonných esencí, jako je frézie, orchidej, jasmín anebo růže. A na konec v základu pocítíte sladkou a všudy přítomnou vůni pačuli.

 

Hravá, svůdná a sladká vůně dámské parfémované vody Victor & Rolf Flower Bomb se dostane pod kůži každému. Žena parfému Flower Bomb je zobrazuje chtíč, krásu a ženskost, která je neopakovatelná.