Dámské parfémy

Mugler Angel Nova

Nová parfémovaná voda pro ženy Mugler Angel Nova je nejen poutavá na první pohled, díky svému růžovému, skleněnému flakonku ve tvaru hvězdy, ale pro svoji vůni, která ve Vás probudí dosud skryté pocity, touhy.

Parfémovaná voda pro ženy Mugler Angel Nova

Podmanivá, sebevědomá a krásná vůně pro ještě krásnější ženu od značky Mugler nabízí skvostý zážitek, který si můžete dopřávat každý den, po celý rok!

Ovocné a květinové vůně perfektně ladí s letním obdobím, ovšem základ parfému je tvořen dřevitou esencí, která parfém jemně prostupuje a tak z něj tvoří celoroční záležitost. Parfém Mugler Angel Nova lze charakterizovat jako vůni smyslnou a intenzivní, která je ryze ženská a proto se hodí k ženě, která je se svým ženstvím úzce spojená a nestydí se ukázat svoji krásu, svoji zranitelnost.

Tváří vůně se stala půvabná herečka Toni Garrn, která je nejen sebevědomá, ale i plná ženské síly, která je darem od přírody. Právě při tvorbě této vůně, byl brán ohled na přírodu, a tedy kromě líbezné vůně Vás možná i potěší, že flakónek je možné opětovně naplnit a tedy jeho použití není pouze jednorázové.

 

Vonné ingredience v dámské vůni Mugler Angel Nova

Hlava: malina

Srdce: bulharská růže

Základ: Akigalawood

Květiny, ovoce a dřevo, to vše na Vás zapůsobí po jednom jediném přivonění a objeme Vás do zcela nových pocitů. Na úvod se seznámíte se sladkou vůní malin, která je nejen ženská, ale i svěží. Dalšími vonnými akordy jsou jak jinak než okvětní lístky bulharské růže, která je známá pro své silné aroma. Nakonec celou tuto kompozici uzavře dřevitá vůně Akialawood, která je výjimečná a velmi podmanivá, takže ji propadnete během okamžiku.

 

Ztělesnění ženskosti, úspěchu, lásky a nekonečně smyslnosti, tak to je nová parfémovaná voda Mugler Angel Nova, která je z Vás udělá hvězdu!