burberry-her-london-dream
Dámské parfémy

Burberry Her London Dream

Taky tak milujete novinky od Burberry? Pokud ano, tak tu pro Vás máme další líbeznou a ženskou vůni, která je jako sladký bonbónek, a to v jakýkoliv den. Představujeme Vám další a zatím snad nejnovější vůni pro ženy Burberry Her London Dream!

Parfémovaná voda Burberry Her London Dream

Zářivá vůně pro krásnou ženu, s dámskou parfémovanou vodou nebudete ani minutu pochybovat, že se jedná o ženskou, sladkou a pozitivní vůni. Nechá Vás snít sny, tak romantické, plné emocí a tužeb, že i Vy se vžijete, už po prvním přivonění, do této fantazie a budete si připadat neodolatelná a plná energie. Máte pochyby, že tento parfém snad takovou kouzelnou proměnu s Vámi nedokáže provést? Tak to jste nejspíše ještě nevyzkoušeli žádnou vůni z kolekce Burberry Her!

Dámská vůně Burberry Her London Dream je dílem dvou parfémářů pod slavným vedením Francise Kurdjiana, který je v tomto oboru už legendou. Intenzivnější vůně dokonce než Burberry Her Blosssom a přitom lehčí než Burberry Her v sobě přináší velkou dávku svěžesti, ale i ženskost.

 

Vonné složení parfému Burberry Her London Dream

Hlava: zázvor, citron

Srdce: růže, pivoňka

Základ: ambra, pižmo

Tato květinová vůně s velkou dávkou šťavnatého ovoce se představí v úvodu svěžími citrusy, které jsou zvýrazněné o vonnou ingredienci štiplavou, a tou je zázvor. Tento energetický začátek ovšem v srdci přechází do mnohem větší romance a tou je růže a líbezná ženská pivoňka. A nakonec nesmíme nezmínit základ, který rozhoduje o charakteru vůně a tím je pižmo a podmanivé aroma ambry. No nezní to báječně? A věřte, že tato vonná kompozice vonných esencí ještě lépe voní, jak vypadá.

 

Vůně inspirovaná mládím, velkoměstem a láskou, tak to je milé slečny a dámy novinka pro rok 2020, dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream!