Dámské parfémy

Calvin Klein Eternity Flame

A je tu další novinka na trhu! Jedná se o oblíbenou moderní značku Calvin Klein, která rozhodně nezůstává nikdy pozadu a svoji cestu si razí v duchu mladí a nespoutanosti, kdy se meze nekladou ani v módě a už vůbec ne v případě vůní. A právě jednou takovou provokativní, stylovou novinkou je dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Flame.

Nová dámská vůně Calvin Klein Eternity Flame

Pokládáte s otázku, čím je tato nová vůně jiná od ostatních vůní z kolekce Eternity? Je nejen mnohem provokativnější, než doposud představené sestry, ale je i mnohem více zaměřená na smyslnost. Dámská parfémovaná voda svádí, provokuje a dostane se Vám hluboko nejen pod kůži, ale i do Vašeho podvědomí. Její opojnou vůni rychle pocítíte na své pokožce, na svém oděvu. Tato vůně nepatří mezi konzervativní typy, symbolizuje divokou a smyslnou lásku, o které se píši knihy, zpívají písně a natáčejí filmy.

Přestože je vůně výrazná a svádivá svými omamnými vonnými tóny, není tak zcela určena jen pro večerní pokušení, ale je i absolutně vhodná pro denní nošení. Ovšem, jen s tím předpokladem, že budete mít silné sebevědomí a budete si vědoma, že budete touto vůní na sebe upozorňovat.

Složení jednotlivých vonných tónů v dámské parfémované vodě Calvin Klein Eternity Flame

Hlava: mandarinka

Srdce: hrachor

Základ: labdanum

Na úvod se Vám dostane velké dávky svěžích akordů mandarinky, které přechází do excelentního spojení s okvětními plátky hrachoru. Květinové vonné tóny jsou doplněny v základu o mnohem smyslnější vonnou ingredienci a tou je omamné, tajemné labdanum, které dotvoří vřelou atmosféru parfému Flame.

Jak už bylo naznačeno, jedná se o novinku pro rok 2019, tedy o nejnovější parfém Calvin Klein. Jak už to u parfémů této značky bývá, nebyl vytvořen sám, ale dámská vůně má i svého partnera, tedy pánský parfém Calvin Klein Eternity Flame for Men.

Květinově orientální vůně dámské parfému Eternity Flame od Calvin Klein je skvělým začátkem dne, ale i nezapomenutelně stráveným večerem, kdy to budete právě Vy, kdo budete mít veškerou pozornost pánské společnosti.