Pánské parfémy

Hugo Boss Boss Bottled United

Ambiciózní, moderní a silná, tak taková je nová vůně pro rok 2018 Hugo Boss Boss Bottled United ve stříbrném flakónku, který odráží osobnost, charakter každého úspěšného muže.

Pánská toaletní voda Hugo Boss Bottled United

Nové vůně od značky Hugo Boss by vždy měly být středem Vašeho zájmu, pokud se chystáte pro novou vůni. Je to jednoduše sázka na jistotu, která nezklame, ale naopak vždy nadchne. Proto je na čase se ponořit trochu více do tajů úspěšného muže, symbolizující vůně z kolekce parfému Hugo Boss Bottled.

Pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled United je laděný spíše do svěžích citrusových vonných tónů, které perfektně vyniknou právě v letním období, kdy kapka osvěžení není nikdy na škodu, ale naopak zaujme a možná i naláká. Parfému Bottled United je jako na míru stvořený pro muže sebevědomého, zásadového a bez limitů. Sebejistota není nikdy na škodu, jen se to s ní nesmí přehánět a stejně tak s touto vůní. Stačí opravdu jedno nanesení a vydrží na Vaší pokožce, vašem oblečení několik dlouhých hodin.

Složení ambiciózní vůně Hugo Boss Boss Bottled United

Hlava: máta

Srdce: máta peprná, pomeranč, buchu

Základ: kořen kosatce, pačuli, vetiver, kašmeran

Aromatická vůně se svěžími citrusovými tóny donutí každého muže si užívat den na plno a s chutí do života. Tato vůně svými úvodními tóny dokáže opravdu osvěžit a to díky mátě, která je v parfému velmi bohatě zastoupena. V hlavě, ale i v srdci vůně United naleznete mátu hned ve dvou podobách, to ale není jediná osvěžující vonná ingredience, nachází se v tomto parfému. Dalšími je pomeranč, buchu a nebo vetiver nacházející se v základu vůně. O svůdné a tak trochu nebezpečné pokušení se postará pačuli anebo netradiční vonná esence kašmeran, který dokonale ladí s výraznou vůní kořene kosatce.

Vůně Hugo Boss Boss Bottled United byla vytvořena skutečně pro úspěšného muže, protože byla uvedená na trh k příležitosti mistrovství světa ve fotbale. Takže o popularitu a úspěch tento pánský parfém rozhodně nemá nouzi.