Dámské parfémy

Gucci Bamboo

Gucci Bamboo parfémovaná voda pro ženy  Limitovaná edice 1

Dokonalá, nádherná, neodolatelná a tak lahodná, to je dámská parfémovaná voda Gucci Bamboo! Nezklame Vás v žádném ohledu a stane se Vaší věrnou společnicí na každém kroku, v jakoukoliv roční dobu a při kterékoliv příležitosti!

Dámská parfémovaná voda Gucci Bamboo

Tato dámská vůně je poměrně nová a tak i velmi často vyhledávaná. Pokud jste dosud neměli tu čest, tedy možnost „ochutnat“ vonné tóny tohoto parfému, tak Vám doporučujeme rychle tuto chybu napravit! Budete totiž velmi mile překvapena.

Celkový dojem dámského parfému Bamboo je na první pohled, tedy pokud budeme usuzovat, z prvního dojmu ze samotného flakónku vůně, luxusní. Právě toto slovo se Vám nejspíše vybaví při pohledu, na průzračně moderně broušené sklo flakónku s moderním, trochu avantgardním uzávěrem, který je nadčasový a elegantní.

Nejsme tu ale pro opěvování designu flakónku, ale pro popsání vůně, která se nachází bezpečně ukryta uvnitř něj. Jedná se o elegantní květinově-dřevitou vůni, která je podmanivá a romantická, jako každá citlivá žena. Nepředstavuje ovšem nějakou něžnou květinku, ale silnou a nezávislou ženu, která je na jednu stranu „ jemnou ženou“, a na stranu druhou si dokáže pevně stát za svým, tedy dokáže bojovat sama za sebe.

Parfém Gucci Bamboo je jednoduše perfektní vůní, pro moderní ženu, která se nebojí být na silná, ale i něžná.

Sladká a luxusní vůně v parfému Bamboo od značky Gucci

Hlava: bergamot

Srdce: květ pomerančovníku, ylang-ylang, lilie

Základ: vanilka, jantarová pryskyřice, santalové dřevo

 

Na začátek je vůně Bamboo svěží, a to díky energetickému bergamotu. Po pár sekundách se vůně více rozvolní a na povrch se dostanou sladké tóny ylang-ylang, spolu s kouzelnou vůní lilie. A nakonec, v tom nejdůležitějším bodě parfému, si budete užívat luxusní aroma vanilky, spolu s podmanivým santalovým dřevem, které je propojeno se svůdnou jantarovou pryskyřicí. No není to sen?

Vůně dámské parfémované vody Gucci Bamboo je silná a vytříbená, hodí se po ženy, které mají vkus a styl a umí jej prodat.

Speciální, vhodná pro každý den, to je vůně Bamboo.