Pánské parfémy

Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition

Přichází léto a s ním přichází i mnoho nových vůní, které vám navodí tu správnou letní náladu! Tou novou vůní je pánský parfém Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition, který je tak svěží, že se vám bude chtít jej používat po celý rok a nikoliv jen léto. A my vám říkáme, jděte do toho!

Pánská vůně Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition

S pánskou vůní Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition se ponoříte do hlubin Pacifiku a nebudete se chtít více nedechnout. Vůně ve vás dokáže vyvolat pocity, jako byste se ocitl právě na bělostné pláži obklopené průzračnou modrou vodou a zelenými palmami.

Ano, přesně toto vše ve vás dokáže vyvolat tento oválný modře zbarvený flakónek parfému, kterému nelze vytknout snad nic.

Pánská toaletní voda Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition je určena pro muže který touží po dobrodružství, po akci, nechce sedět pouze v kanceláří mezi čtyřma stěnami, chce být na vzduchu, chce cestovat, poznávat nové lidi! A toto vše, nebo spíše všechny tyto cíle ve vás nová toaletka Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition ve vás vyvolá. Energie, svěžest a touha zažít něco nového, tak taková je tato letní novinka pro rok 2017!

 

Složení letní novinky v podobě pánského parfému Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition

Hlava: grep, citron, tangerinka

Srdce: jalovec, máta, šalvěj, bazalka

Základ: santalové dřevo

 

Na úvod vás vůně přivítá svými energetickými a svěžími tóny v podobě citrónu, grepu a tangerinky. V srdci pak neočekávejte žádnou změnu, ale naopak pokračování letní lehkých vůní, jako je máta, šalvěj nebo bazalka. A nakonec, to co uzavírá vůní, a co tvoří tu onu mužnou sexy auru parfému Davidoff Cool Water Pacific Summer Edition je dřevitá esence santalového dřeva, která nikdy nezklame.

 

Nadechněte se nové pánské vůně Davidoff a nechte se zavést na místa, kde je to pravé letní relaxování, kde naleznete dobrodružství a kde můžete být konečně sám sebou!