Dámské parfémy

Armani Sí Passione

Naprosto nová a naprosto úžasná, vůně Armani Sí Passione Vás upoutá nejen díky své červené barvě flakónku, ale i pro to, jakou výzvou se pro Vás stane. Jednoduše neodolatelnou a neodmítnutelnou!

Nová dámská vůně parfému Armani Sí Passione

Láska a vášeň, která se rovná posedlosti, tak to je nová parfémovaná voda Armani Sí Passione. Vůně intenzivní a originální, jednoduše vůně, která se perfektně hodí na nadcházející letní dny plné pokušení, kdy je každá žena okouzlující, sebevědomá a především doma nových začátků, nových příležitostí, nových milostných vzplanutí!

Vůně byla na trh uvedena opravdu teprve nedávno, tedy v roce 2018 a můžeme Vám už teď prozradit, že patří mezi k našim nejoblíbenějším z kolekce vůní Armani Sí. Tato vůně totiž nejen živější a tak i výraznější, ale především představuje ženu nespoutanou, živou, která je vášnivá a nemá problém si podmanit muže.

Složení ovocno-květinových vůní v parfému Sí Passione od Armani

Hlava: růžový pepř, hruška, černý rybíz

Srdce: jasmín, heliotrop, růže

Základ: vanilka, cedr

Počátek, ale i závěr vůně, je laděn do ovocno-květinových tónů, kterým jako žena, jen těžko odoláte a naopak velmi rychle jim podlehnete. Úvodní aroma jiskrného růžového pepře, spolu se sladkou vůní ovoce hrušky a černého rybízů, je okouzlující pro svoji energetickou a romantickou vůni. Ovšem, v srdci se teprve dočkáte omamné růže nebo lehce svádivého jasmínu, který ve spojení s heliotropem uvádí každého muže do rozpaků. Nakonec je ale stejně, jako u každé jiné vůně, nejdůležitější základ vůně. Ten je tvořen omamnou a návykovou vůní vanilky, která je ve spojení s hřejivým a svůdným cedrem přímo pokušitelská.

Vůně z kolekce Armani Sí

Parfémy z kolekce vůní pojmenovaných Armani Sí jsou dnes už skoro pověstné. Není to pouze díky tomu, že jejich tváří se stala krásná a sebevědomá herečka Cate Blanchett, ale je to i pro jejich jedinečný design flakonku a neposledně pochopitelně díky jednotlivých vůním. Právě ty v sobě nesou příslib vždy něčeho nového, mocného a především ženského. Parfémy Armani Sí jsou kvalitní a především nezaměnitelné.

Nová a tak neodolatelná, to je dámská parfémovaná voda Armani Sí Passion, která dokáže v každé ženě probudit silnou a neodolatelnou osobnost.