Dámské parfémy

Armani Sì Passione Red Maestro

Červená, dravá, okouzlující vůně Armani Sì Passione Red Maestro je tou nejelegantnější zbraní pro ženy.

Dámská parfémovaná voda Armani Sì Passione Red Maestro

Vůně roku 2019, z limitované edice Armani Sì Passione Red Vám nabízí nejen dokonale rudý flakon, ovázaný sametovou mašlí stejné barvy, ale i vášnivou vůni, která vydrží hodiny.

Dámská parfémovaná voda Armani Sì Passione Red Maestro je dotažena do mnohem většího detailu. Její aroma je šťavnaté a svůdné, díky ovocným vonným esencím, které jsou stejně tak osvěžující, jako svazující. Uhrančivá vůně je ženská, živoucí a dekadentní. Tváří tohoto parfému není nikdo jiný, než známá herečka Cate Blanchett, která je tváří celé řady vůní Armani Sì. A není se čemu divit! Její charisma, její osobnost je jakoby pro vůně této kolekce inspirací. Neohrožená, sebevědomá žena, která je nádherná a svůdná v každém okamžiku.

Složení dámského parfému Armani Sì Passione Red Maestro

Hlava: růžový pepř, černý rybíz

Srdce: jasmín

Základ: vanilka, pižmo

Květinová vůně patří do limitované edice vůní pro rok 2019. Vonné tóny parfému Maestro jsou na úvod jiskrné a živé díky šťavnatému rybízu a jiskrným vonným tónům pepře, který u takto energetické vůně nesmí chybět. Další ingrediencí je omamná esence jasmínu, následovaná vanilkou a podmanivým pižmem, jehož vůně celou vonnou kompozici podtrhne.

Parfém Armani Sì Passione Red Maestro je delikátní v mnoha ohledech, ale jedno je jisté, že se jedná o limitovanou edici, která je jedinečná a velmi pokušitelská. Parfém pro ženy, které se nebojí žít, nebojí se mluvit a především je určený ženám, můžeme i říci se srdcem podnikatelky, co občas rády zasahují do dominantnější role a tím je jasné, že se v případě této vůně nemůže jednat o žádnou líbeznou, jemnou vůni, která se Vám z paměti jen tak nedostane.

A jak na Vás působí tato vůně?