Dámské parfémy

Calvin Klein Woman

Zcela nová vůně od světově proslulé módní značky Calvin Klein představuje nejen moderní ženu, ale i jemnou dívku, která má chuť neustále prožívat svůj život, zamilovanost a vše s ní spojené naplno a bez předsudků.

Novinka od značky Calvin Klein, vůně WOMAN

Novinka na trhu v podobě dámská parfémované vody Calvin Klein Woman Vás upoutá nejen svým tak trochu surrealistickým designem, ale především tím, jak nenucená a přirozená vůně, se skrývá uvnitř flakónku. Její charakter není nikterak složitý. Je elegantní, sladká, ženská a rozhodně představuje jednu z těch optimistických vůní, kterou chcete nosit den co den.

Dámská parfémovaná voda CK Woman byla na trh uveden skutečně nedávnou, tedy v roce 2018 a její tváří se stala ne jedna herečka, ale rovnou dvě. Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan jsou známé mladé herečky, představující idol dnešním moderních žen, které jsou úspěšné a přece stojí pevně nohama na zemi a nebojí se snít stále o nových cílech, dobrodružství, ale i láskách.

Složení květinově dřevité vůně Calvin Klein Woman

Hlava: eukalyptus, citrusy, černý pepř

Srdce: magnólie, jasmín, květ pomerančovníku

Základ: virginský jalovec, olibanum, ambroxan

Dřevito-květinové vonné tóny v parfému CK Woman jsou skutečně líbezné, pozitivní a energetické, takže se s nimi bude každé žena, ale i dívka obklopovat den co den. Na úvod se můžete těšit spíše se svěžích vonných tónů, jako je například citrus. V srdci potom o vaši dobrou náladu bude pečovat jemné aroma jasmínu nebo magnólie. Ovšem o podmanivost a sladkost se postará základ, tvořená ambroxanem, olibanumem a virginským jalovcem.

Ochutnejte jak chutná svoboda, neomezenost a úspěch v podání nové dámské vůně Woman od Značky Calvin Klein, které je už od svého vzniku známá pro svojí lásku k mládí a originálnímu stylu nejen v módě, ale toho, jak se jedinec prosazuje ve společnosti.