Dámské parfémy

Tiffany & Co. Tiffany & Co.

Stylová, elegantní a nadčasová vůně dámské parfémované vody Tiffany & Co. Tiffany & Co. uvede v pokušení každou ženu jej vlastnit, jej nosit! Rozmazlovat se něčím výjimečným, krásným nejen na první pohled, ale i na první přivonění je totiž neodolatelné.

Nasládlá vůně ovoce a květin je zosobněním vytříbeného vkusu a jedinečné krásy. Klasická vůně se špetkou něčeho nového, moderního Vás upoutá nejen krásným flakónkem, ale i tím jak dlouze a intenzivně dokáže vonět.

Dámská parfémovaná voda  Tiffany & Co. Tiffany & Co.

Jedinečný diamant nadchne nejednu ženu a dovolujeme si tvrdit, především tu ženu, která má svůj osobitý elegantní styl a dokáže v davu skutečně vyniknout. Tato nová parfémovaná voda není žádnou klasickou sladkou vůní, která zazáří a jak se tak říká odejde, je to parfém, který přetrvává, a to si troufáme tvrdit už teď, i když se jedná o nedávnou NOVINKU ROKU mezi parfémy.

Parfémovaná voda pro ženy je určena pro každodenní nošení, kdy se možná není zcela běžně vhodné rozmazlovat drahými šperky, ale vůní, která jejich krásu představuje ano!

 

Složení jedinečné vůně Tiffany & Co.

Hlava: mandarinka, citron, bergamot

Srdce: kosatec, růže, broskev, černý rybíz

Základ: pačuli, pižmo

Květinová vůně parfému Tiffany & Co. Dokáže z každé ženy udělat jedinečnou a sebevědomou bytost, která se opravdu ve světě neztratí a jde si za svým. Její jedinečné aroma je již od prvních vonných tónů neochvějné a přímé. Na první přivonění, tedy v úvodu vůně se Vám představí hned několik příjemných vonných esencí, jako je svěží citrus, bergamot a nebo energetická mandarinka, která ve spojení se srdcem parfému dokáže opravdu vytvořit luxusní atmosféru. To ale není nic v porovnání se základem vůně, tvořeném jednoduchou ingrediencí pižma a sladkého pačuli, které je rozhodně ženskou vonnou ingrediencí, co nikdy nezklame a ladí perfektně snad s každým parfémem.

Vůně stvořená pro ženu romantickou, elegantní a v každém ohledu neodolatelnou, to je nová dámská vůně v průzračném flakónku, parfém Tiffany & Co. Tiffany & Co.!