Nezařazené

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Naprostá novinka na trhu v podobě růžové vůně Amo Ferragamo, mezi parfémy značky Salvatore Ferragamo, je rozhodně jednou z letně laděných vůní, které byste neměli odmítnout! Její ženská, hravá a bezpochyby svůdná vůně dokáže, přitáhnou pozornost nejen na první pohled, ale už i jen na jedno pouhé přivonění. Jednoduše nová parfémovaná voda pro ženy Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo je tou pravou, pro každou moderní ženu, která se nebojí vůní svádět a přitahovat pozornost!

Nová dámská parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Vášnivá, svůdná, pokušitelská a moderní vůně pro ženu, která všechna tyto synonyma představuje Vám nedá pokoj ani na chvíli. Není to pouze tím, že vydrží na vaší pokožce dlouhé hodiny, ale je to především z toho důvodu, protože si k Vám pokaždé najde cestu a obklopí Vám svým jedinečných a chlácholivým vonným aroma, kterému se především teď v létě nedá odolat. Jedná se o vůni ženskou, výraznou, která mluví sama za sebe a dokáže každý den dodat vaší náladě, ale i stylu jiskru, díky které budete vystupovat z řady.

Svůdné a hřejivé vůně v dámském pardfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Hlava: černý rybíz, rozmarýn, Campari

Srdce: rebarbora, maté, jasmín sambac

Základ: tahitská vanilka, ambroxan, santalové dřevo

Květinově orientální vůně tohoto nového dámského parfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo dokáže nadchnout už po prvních úvodních tónech. Díky výrazné a trochu štiplavé esenci rozmarýnu, Campary a sladkého černého rybízu nebudete ani na moment pochybovat, že se jedná o sytou a letní vůni. V dalším momentě, tedy potom, co se o slovo přihlásí srdce parfému, se rozehraje skutečná hra svádění a to v podání jasmínu sambac, lahodné rebarbory a svěžích vonných tónů maté. Ovšem, o dokonalý celkem se postará základ, který je jak jinak, než pilířem každé vůně. Zde nalezenete potěšení nejen z tahitské vanilky, ale i z hřejivých tónů santalového dřeva a nakonec i amboxanu, který vůní uzavírá.

Sladké opojení plné pokušení a dobré, pozitivní nálady, to je novinka pro rok 2018, tedy dámská parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo, které je možná vaší novou srdcovou záležitostí, posedlostí.