Dámské parfémy

Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat

Nová, výjimečná a okouzlující, tak to je milé dámy vůně od Lancôme, tedy toaletní voda pro ženy Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat! Nezaměnitelná vůně, nezapomenutelný zážitek a nekončící zábava.

 

Novinka v podobě dámské toaletní vody Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat

Spontánní, optimistická a pro každodenní nošení, tak to je nová vůně pro nezávislé ženy od značky Lancôme. Pokud hledáte novou a svěží vůni na léto, která se hodí pro jakoukoliv společenskou příležitost, tak jste na dobré stopě, protože s touto orientálně-květinově laděnou vůní rozhodně zazáříte, a to kdekoliv!

Parfém Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat je stvořen pro náročné ženy, které už moc dobře ví, co jim voní a co chtějí. Tato nová vůně není totiž žádným ukvapeným posledním výkřikem módy, ale je výsledkem několika let práce osvědčených pafumérů, Jedná se tedy o opravdu kvalitní vůni, která je jen těžko zaměnitelná s ostatnímu parfémy!

Jednoduše by se dalo říci, že se stane Vaším každodenním gurmánským zážitkem, kterým se budete rozmazlovat den, co den a troufneme si i tvrdit, že jej vyzkoušíte i nejednou večer.

Jak už jste sami jistě vytušili, tak dámská toaletní voda Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat byla na trh s parfémy uvedena v roce 2018 a patří do kolekce velmi úspěšných a nutno zdůraznit OBLÍBENÝCH vůní z kolekce La Vie Est Belle. Novinka v podobě parfému La Vie Est Belle L’Éclat je něčím skutečně originálním, co dělá úspěšnou a krásnou ženu ještě více sebevědomou a neodolatelnou, a to je jednoznačně vlastnost parfému, který chcete mít a nosit stále na sobě a pří sobě.

 

Složení vůní v parfému La Vie Est Belle L’Éclat od Lancôme

Hlava: bergamot, mandarinka, grep, růžový pepř, čaj

Srdce: olej z turecké růže, pomerančový květ, jasmín sambac, nerolový olej

Základ: ambroxan, pižmo, kosatec, pačuli

Svěží a energetický úvod je rozhodně něčím, co nejde jen tak přehlédnout. Nejdříve pocítíte jiskrný růžový pepř, ve spojení s grepem, mandarinkou a svěží bergamotem. To je ale pouhý začátek, to pravé květinové opojení Vás čeká v srdci vůně. Vonné esence jasmínu, neroli, růže anebo pomerančového květu rozhodně umí v každé ženě probudit pocit luxusu a krásy. Ovšem ty pravé vonné ingredience se nalézají v základu, který tvoří pižmo, sladké, až hříšné pačuli a smyslný kosatec s ambroxanem.

Tento dámský parfém si pro Vás opravdu schovává jen to nejlepší, a to protože si to Vy zasloužíte. Rozmazlovat se stále dokola a dokola!

 

Jak už jste sami jistě vytušili, tak dámská toaletní voda Lancôme La Vie Est Belle L’Éclat byla na trh s parfémy uvedena v roce 2018 a patří do kolekce velmi úspěšných a nutno zdůraznit OBLÍBENÝCH vůní z kolekce La Vie Est Belle. Novinka v podobě parfému La Vie Est Belle L’Éclat je něčím skutečně originálním, co dělá úspěšnou a krásnou ženu ještě více sebevědomou a neodolatelnou, a to je jednoznačně vlastnost parfému, který chcete mít a nosit stále na sobě a při sobě.