Dámské parfémy

Juliette Has a Gun Vengeance Extreme

Juliette Has a Gun Vengeance Extreme parfémovaná voda pro ženy 1

Podnikněte něco nového, něco provokativního, extravagantního a přitom tak elegantního. Nevíte jak všechny tyto věci dát dohromady? My ano, tedy přesněji značka Juliette Has a Gun, to ví a výsledkem je temný, moderní a netradiční dámský parfém Juliette Has a Gun Vengeance Extreme.

Dámská parfémovaná voda Juliette Has a Gun Vengeance Extreme

Dámská vůně Juliette Has a Gun Vengeance Extreme je už na první pohled zajímavá a pokud jí dáte šanci a přivoníte k ní, tak i neodolatelná uvnitř. Její provokativní silné vonné tóny s vámi opravdu vydrží celý den i noc, a to po jediném nanesení. Tajemnou stránku této vůně rychle odhalíte, pokud jej budete nosit, protože není žádným tajemstvím, že žena která zosobňuje, nosí, vůně této značky je sebevědomá, jedinečná a nebojí se ničeho a především se pak nebojí výzev.

Parfémovaná voda Vengeance Extreme je vhodná pro dámu jakéhokoliv věku, ale i stylu. Vynikne na krásných elegantních, sexy šatech, ale i otrhaných džínách. Je jednoduše nespoutaná, hravá a tak krásně vonící, že z ní nebudete moci spustit ruce.

Složení provokativních a elegantních vonných tónů v parfému Juliette Has a Gun Vengeance Extreme

Hlava: bergamot, levandule

Srdce: růže, pačuli

Základ: vanilka, tonka fazole, pižmo, ambroxan, labdanum

Výrazné a aromatické vonné tóny v úvodu parfému, v podání levandule a bergamotu dokáží probudit a zaujmout hned na první přivonění. V srdci pak následují trochu romantičtější vůně, jako je růže nebo sladké pačuli, které je nejen smyslné, ale i pozitivní. Nakonec se ale stejně všechno odvíjí od základu parfému, který je tvořen hned několika vonnými ingrediencemi. Naleznete zde klasické aroma vanilky, tonky fazole, labdanum a nebo výrazné tóny ambroxanu.

Značka Juliette Has a Gun byla založena teprve nedávno, a to v roce 2006, v Paříži. Její zakladatelem je vnuk návrhářky Niny Ricci, která, jak jistě víte, má svoji vlastní značku parfémů. Ovšem vůně Juliette Has a Gun jsou skutečně v něčem odlišnější. Ničím neomezují, nestanovují limity a už vůbec nezapadají svým designem flakónku do klasických parfémů, jak jsme zvyklí.