Dámské parfémy

JOOP Wow for Women

 

Joop WOWPodzimní vůně jako stvořená pro ženy otevřené, nadané a tak temperamentní, že si jich všimne snad každý. Nová toaletní voda pro ženy JOOP Wow for Women je plná přirozeného sexe-appealu, který je svůdný a elegantní, jako pravá dáme ze starých hollywoodských filmů.

Nová toaletní vůně Joop WOW for Women

Opojné a syté vonné tóny ukrývající se za do fialova tónovaným sklem jsou nejen tvořené v duchu podzimních barev, ale jsou především inspirovaný barevností chladných dnů, které jsou krátké, ale tak opojné, jak samotná vůně nacházející se ve flakónku uvnitř.

Tato nová dámská toaletní voda od značky Joop nese nejedno poslání, vzkaz pro ženy, které milují sytější vůně a především parfémy, které svou kombinací sladkých, ale i kořeněných vonných ingrediencí mají tendenci na sebe upozorňovat. Přestože je tato vůně ryze smyslná a určena přednostně pro chladnější roční období, nabádá svým samotných designem k večernímu používání. Ovšem, toto je zcela v rukou ženy, která parfém WOW for Women nosí. Pro denní, ale i speciální příležitosti je jako stvořený. Parfém WoW do Women od módní značky JOOP podtrhne styl, ale i sebevědomí ženy, která je ve svém životě tak otevřená, jako i její možnosti a cesty v životě.

Syté aroma parfému Joop Wow for Women

Hlava: růže, malina

Srdce: růže, pivoňka

Základ: bílé pižmo

Na úvod je dámská toaletní vůně výrazná díky opojné a velmi aromatické vůni růží a sladkých malin, které jsou doplněné o notnou dávku elegance díky srdci, které obsahuje nejen další dávku růží, ale i romantickou a sofistikovanou esenci pivoňky. Delikátní a hřejivé aroma parfému by bylo ničím, pokud by v základu nebylo obsaženo bílé pižmo, které uzavírá celou tuto delikátní kompozicic vonných ingrediencí v jeden přitažlivý celek.

Dámská toaletní voda Joop Wow for Women byla vytvořena v roce 2018 a je tedy naprostou novinkou mezi dámskými vůněmi, od této značky, která je známá pro svoji originalitu, nápaditost a v každém ohledu pro svůj styl, které neztrácí nikdy na přitažlivosti.