Dámské parfémy

Gucci Bloom Nettare di Fiori

Ikonická vůně Gucci Bloom představuje svoji mnohem temnější a smyslnější „sestru“, a to dámskou parfémovanou vodu Gucci Bloom Nettare di Fiori, která svádí už na první pohled, ale i na první přivonění!

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom Nettare di Fiori, vůně která Vás svede

Opojná vůně květin, snoubící velmi lahodné a svádivé vonné tóny dřeva nabízí každé ženě jedinečný pocit, že je speciální, že je chtěná.

Jak toto vše jedna vůně dokáže? Jednoduše je to mistrovská práce legendárního parfuméra Alberta Morillase, který využil úspěch předchozí a nutno podotknout velmi úspěšné vůně Gucci Bloom, která je oproti novince Gucci Bloom Nettare di Fiori více romantická a něžná. Z tohoto důvodu by jsem parfém Nettare di fiori doporučila spíše ženám více sebevědomím, které moc dobře vědí jak na věc a jak si prosadit svou, protože s tímto parfémem jde pocit moci a síly ruku v ruce, o tom není pochyb!

Jak bylo již naznačeno, jedná se o vůni sebevědomou a především o naprostou novinku! Tento dámský parfém byl uveden na trh v roce 2018 a je jednou z nejžhavějších novinek značky Gucci.

Abychom se ale vrátili k parfému samotnému, je dámská parfémovaná voda Gucci Bloom Nettare di Fiori charakteristická pro své lusxusní složení květin, tak omamně vonících, že se Vám jejich společnosti dostane po celý den, po několik dlouhých hodin a nikdy nebudete mít dost.

Složení dámského parfému Gucci Bloom Nettare di Fiori

Hlava: růže, zázvor

Srdce: tuberóza, jasmín, čínský zimolez

Základ: vonokvětka, pižmo, pačuli

Květinová vůně parfému Nettare di Fiori je velmi ženská díky romantickému aromatu růží, kterých je v tomto parfému velké množství, ovšem tou nejvýraznější vonnou esencí a typickou pro všechny parfémy z kolekce Bloom je zimolez, který je svůdný a lehce štiplavý zároveň. O elegantní a tajemnou atmosféru parfému se postarali takové vonné ingredience, jako je vonokvětka a nebo jasmín v propojení s tuberózou, nacházející se v srdci vůně. Jedinečné a originální složení tohoto smyslného parfému symbolizuje ženskou krásu, ale i její temnější stránku osobnosti, s kterou si není radno zahrávat.

V oblasti věkové zaměřenosti, bych sama tuto vůni zařadila do trochu vyspělejších, tedy vhodnou pro ženy, které již vyšly ze školních lavic a právě si plní své sny, jak v pracovní sféře, tak i té milostné. Co totiž tomuto parfému určitě nelze vytknout je jeho svůdnost.

A právě i díky této řekněme „svádivé stránce“ parfému Gucci Bloom Nettare di Fiori bych jej doporučila i pro speciální události, nebo dny, kdy chcete opravdu být obdivována a cítit se žensky a zároveň elegantně.