Dámské parfémy

Escada Fiesta Carioca

Escada Fiesta Carioca toaletní voda pro ženy 1

Značka Escada je v oblasti parfémů známá pro své hříšné a sladké vůně, kterým jen těžko odolá žena, natož nějaký muž následně jí. V čem spočívá to kouzlo? Přeci v dokonalé kombinaci sladkých květinových a ovocných vůní, které jsou vždy doplněné o některou z aromatických a dráždivých ingrediencí, kterým jen těžko odoláte. A právě proto si Vám dovolujeme představit další z novinek, portfolia této světově uznávané značky, dámskou vůni Escada Fiesta Carioca!

Dámská dtoaletní voda Escada Fiesta Carioca

Ke krásné ženě nepatří jen drahé šperky, ale i výjimečná vůně, a to rozhodně dámská toaletní voda Escada Fiesta Carioca je! Přestože je tato vůně v provedení toaletky, tak se nemusíte ničeho obávat. Vůně vám vydrží po celý den! Jak už bylo totiž naznačeno, jedná se o silnou vůni, která by zastínila i některé parfémované vody.

Pro koho je vůně Fiesta Carioca určena?

Parfém Escada Fiesta Carioca byl vytvořen pro ženu, která miluje luxus, módu a rozmazlování a upřímně si řekněme, která žena nebo i dívka TOTO nemiluje?! Neokázalý luxus, vysoká kvalita a nezapomenutelný zážitek, to vše Vás čeká s vůní Fiesta Carioca. Její sladké a hravé vonné tóny ve Vás probudí ženu hravou, svádivou a především pyšnou na sebe samotnou, nato co jste dokázala a samozřejmě i pozitivně naladěnou na další vaše úspěchy a tím nemyslíme jen ty milostné, ale i pracovní.

Složení vonných ingrediencí v dámské toaletce Escada Fiesta Carioca

Hlava: mučenka, maliny, lístky fialky

Srdce: květ mučenky, pomerančový květ, jasmín

Základ: benzoin, pižmo, cedr

 

Na sladké omamné vonné tóny  vůně Escada Fiesta Carioca nemusíte dlouho čekat.  Ihned v úvodu vůně se Vám představí sladká malina a snad ještě sladší mučenka, to ovšem není konec. Ve spojení s lístky fialky budete mít pocit, že jste se i v chladivějších dnech ocitli někde v letní zahradě a to je milé dámy velmi povzbuzující a NÁVYKOVÉ! V další části vůně se Vám představí srdce, a to je tvořeno lehce aromatickým jasmínem, pomerančovým květem a květ mučenky. Nejdůležitější je ovšem základ vůně a ten je složen z pokušitelského benzoinu, který v kombinaci s pižmem a hřejivým cedrem tvoří velmi smyslnou atmosféru parfému.

V dnešní době vládnou světu úspěšné a sebevědomé ženy a Vy jí budete také, ovšem nezapomeňte, že potřebujete být i rozmazlována nějakým mužem a toho nejdříve musíte okouzlit a my Vám slibujeme, že s vůní Escada Fiesta Carioca to nebude problém!