Dámské parfémy

Dolce & Gabanna The Only One

Parfémovaná voda Dolce & Gabanna The Only One je sytou, podmanivou vůní, která se Vám rychle dostane pod kůži. Její lehce vanilkové a sladké aroma je svůdné, ženské a zároveň elegantní, takže perfektně vynikne na denní, ale i večerní nošení.

Dámská parfémovaná voda Dolce & Gabanna The Only One

Nekomplikovaná vůně, pro komplikovanou ženu, i tak by se dala nové vůně představená v létě 2018 popsat. Její květinové aroma s malou, ale výraznou dávkou sladkého ovoce okouzlí už po prvních pár úvodních sekundách, a to především ženy, které si potrpí na trochu sladší vůně.

Jak už bylo v úvodu naznačeno, tak je parfém vhodný pro denní nošení, ale perfektně vynikne i pro nějakou tu výjimečnou příležitost, kdy se chcete cítit svůdně – žensky.

Parfém Dolce & Gabanna The Only One je skvělou volbou pro ženu, která je smyslná, spokojená sama se sebou a nebojí se být občas odvážná.

Složení sladkého aroma dámského parfému Dolce & Gabanna The Only One

Hlava: fialka, bergamot

Srdce: kosatec, káva

Základ: pačuli, vanilka

Květinová vůně parfému Dolce & Gabanna The Only One je na úvod sladká a výrazná díky svěžímu bergamotu a sladkému aroma fialky, které perfektně ladí s kávou nacházející se v srdci vůně. Dalšími vonnými ingrediencemi jsou i smyslný kosatec a podmanivá esence vanilky a pačuli, které naleznete v základu parfému The Only One.

Kultovní parfém The One z roku 2006, v novém provedení roku 2018, v podobě Dolce & Gabanna The Only One Vás dostane pro svoji charismatickou vůni, pro svoji krásu!