Dámské parfémy

DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl

DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl toaletní voda pro ženy

A je tu zase jedna novinka od DKNY, která vás možná na první pohled zaujme svým tak trochu netradičním flakónkem.

Ano, pokud se na něj trochu více zaměříte, tak vám napoví, že se bude jednat spíše o dívčí vůni než o dámskou. Vůně je jednoduše určená pro mladší klientelu ženských zákaznic, které chtějí žít a užívat si radovánky města!

Dámská toaletní voda DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl

Pořádně se nadechněte, protože toto bude jízda! Vůně je energetická, romantická, plná pozitivní energie, která k mládí jednoduše patří. Žádné nutné vonné tóny, ale vůně, které budete chtít dýchat, které se pro vás stanou drogou!

Tato novinka, jak jinak přišla na trh s parfémy teď, tedy v roce 2017. Zatím jste si jí možná nevšimli a od toho tu jsem já, abych vám tuto vůni představila, upozornila na ni a donutila si ji vychutnat a možná si ji i pořídit anebo si ji přát k narozeninám, to už záleží pouze na vás.

Jako i jiné parfémy je i tato vůně inspirována ruchem města, ale i přírodou a tentokrát i nespoutanou energií mládí, které je sice pomíjivé, ale krásné a opojné. A to přesně šlo i nové vůni DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl. Vystihnout mládí, lásku, energii a bezstarostnost, které je tak lákavá a v tomto případě voňavá.

Složení nové vůně pro rok 2017 od DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl

Hlava: malina

Srdce: fialka a magnólie

Základ: santalové dřevo

Ve vůni DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl nemusíte hledat nic složitého a stejně tak i v jejím složení, je poměrně přímočaré a jednoduché oproti jiným dámský a přiznejme si to, kolikrát i pánských vůní.

Na úvod ochutnáte jednu z nejsladších přísad z vonných ingrediencí tohoto parfému a tím jsou maliny. Následně v srdci vůně se seznámíte z důvodem, proč je parfém fialový a tím je fialka, které je ve spojení s magólií skutečně omračující. A nakonec v základu vůně a i v jejích závěru se necháte rozmazlovat jemnými dřevitými tóny v podobě santalového dřeva. No nezní to lákavě?

 

Fialové jablíčko od DKNY v podobě dívčího parfému DKNY Be Delicious City Girls Nolita Girl je jednoznačně jednou z těch novinek na trhu s vůněmi, které by jste měli vyzkoušet!