Dámské parfémy

Dior J’adore

Dámský parfém J’adore od Diora není úplnou novinkou na trhu, spíše by se ho dalo přirovnat k legendě, ale je tak velmi úspěšný, že se značka Dior rozhodla pro obživení této vůně reklamou, která vám vyrazí dech!.

Tvůrci tohoto parfému slibují jedinečný zážitek a péči o ženskou krásu, která se nachází v každé dívce nebo ženě. Jinak tedy řečeno, v luxusním flakónu tohoto parfému naleznete svěží, ovocně – květinovou vůni, která díky smyslně sladkému ovoci navodí pocit smyslnosti, hravosti a především již zmíněné ženskosti.

Parfém Christian Dior J’adore je skvělou volbou pro každodenní nošení, můžete ho nosit ve dne i v noci a chybu neuděláte. Zazáříte s ním a nenecháte nikoho okolo na pochybách o tom, že jste výjimečná a úspěšná žena. Krása parfému J’adore vás zahalí svojí vůní po několik hodin, které se budou zdát jako okamžik.

Složení jedinečné vůně J’adore

Hlava: květy michélie, mandarinka a listy břečťanu

Srdce: fialka, damašská švestka, jasmín, kandovaná orchidej a růže

Základ: amarantové dřevo, pižmo a ostružiny

Na úvod očekávejte svěží tóny bergamotu a mandarinky, které okamžitě dohání opojná kombinace květin v podobě jasmínu, fialky a růže. Samozřejmě tím nejpodstatnějším je základ vůně, kterému dominuje, jak jinak než jemné pižmo spolu s dřevitými tóny amarantového dřeva.

Vzhled flakónku jasně naznačuje, co parfém vyjadřuje a to je ŽENSKOST. Žensky oblé tvary zlatého flakónu, jsou od počátku nezapomenutelné a dnes jsou již legendou. Christian Dior miloval květiny, a proto jsou jeho parfémy plné květin, které jsou jedním slovem nádherné..

Důkazem, že je tato vůně pravou jedničkou mezi parfémy značky Dior, je i nový reklamní spot, kde hlavní tváří reklamy je nádherná a všemi obdivovaná hollywoodská herečka Charlize Theron. Mimochode, po zhlédnutí této reklamy, nebudete toužit po ničem jiném než obléknout krásné třpytivé zlaté šaty a navonět se vůní Dior J’adore.

Vůně J’arode vás obklopí svojí energií a podtrhne vaši ženskou krásu v každý moment vašeho dne.

https://youtu.be/Rm-vBq-1T1k