Dámské parfémy

Chloé Nomade Absolu de Parfum

A je tu mnohem intenzivnější vůně než je Chloé Nomade, tedy Chloé Nomade Absolu! Jedná se o vůni, která je vyjádřením bestsellerové parfémované vody Chloé Nomade, ovšem s mnohem více intenzivnějším vonným složením.

chloe-nomade-absolu-de-parfum-parfemovana-voda-pro-zeny

Nová parfémovaná voda Chloé Nomade Absolu de Parfum

Dřevitá vůně s chypré nádechem je novou a jistě v budoucnosti velmi úspěšnou vůní roku 2020. Nová parfémovaná voda Chloé Nomade Absolu de Parfum je vytvořena parfumérem Quentinem Bischem, který má na svém „účtu“ už několik úspěšných vůni.

Parfém vyjadřuje ženskou sílu, nezávislost a smyslnost. Její delikátní vůně promění každou ženu v neodolatelnou osobnost. Její intenzivní vonné tóny voní dlouze, vyváženě a na pokožce nebo i oděvu vydrží i druhý den. Parfém je vhodný pro jakoukoliv roční dobu a stejně tak i pro denní nošení anebo noční výlety.

Tváří parfému se stala francouzská herečka Ariane Labed, která vyjadřuje pravý charakter vůně, a to je dokonalé souznění se svojí ženskostí a se světem, který nám nabízí nekonečné možnosti.

 

Složení vonných esencí v parfému Chloé Nomade Absolu de Parfum

Hlava: davana

Srdce: mirabelka

Základ: dubový mech

 

Na úvod se projeví lehce štiplavá a výrazná vůně davany, která spolu s lahodnou vůní mirabelky voní smyslně a lahodně, že se jí budete chtít rozmazlovat denně. S tímto hřejivým a zářivým závanem radosti, svádivosti a v neposlední řadě smyslnosti. Základ vůně je tvořený podmanivou vůní dubového mechu, která dodává parfému osobitost a originální zážitek, který se dá prožít pouze s vůní značky Chloé.

 

Parfémovaná voda Chloé Nomade Absolu de Parfum nabízí nový, mnohem intenzivnější zážitek, vůni, která se Vám dostane rychle pod kůži, ale i do paměti. Její pozitivní a silné vonné tóny dodají každé ženě pocit výjimečnosti, sebevědomí a elegance, která nikdy neztratí styl.