Dámské parfémy

Chanel Chance

Chanel Chance parfémovaná voda pro ženy

Nádherná, jedním slovem nádherná vůně, na které se stanete závislou a to nejen po krátký čas, ale po celý svůj život!

Dámská parfémovaná voda Chanel Chance

Znáte ten pocit, když se do něčeho, někoho zamilujete a musíte to hned a nekompromisně opakuji znovu, HNED mít? Tak s touto vůní, tedy s dámským parfémem Chanel Chance takový pocit zažijete a ne jednou, ne dvakrát, ale stále zas a znovu dokola. Je to jednoduše vůně návyková, dokonalá a lahodná. Navíc bych ještě měla zmínit ten neodvratný a ano přiznejme si to, trochu zkažený pocit luxusu, který Vám jednoduše značka Chanel musí dopřát.

Ženská, přitažlivá, svěží, moderní a mladá, tak se budete cítit s parfémem Chance. Je doslova šancí pro Váš nový začátek, pro Váš nový start! Jestli existuje vůně, co probudí v ženě elegantní, sofistikovanou a velmi ženskou bytost, tak je to růžově zbarvená vůně Chanel Chance. Zamotá Vám hlavu, omámí vaše smysly, stane se během jednoho malého přivonění novou posedlostí, které se už nezbavíte.

Parfém Chance Vám dodá nejen sebevědomí, ale i styl. Inspirace, jistota a ta pravá ženská elegance jsou synonyma pro tento parfém. Tato vůně Vám připomene, jak žít, jak prožívat svůj den naplno a jak z něj vytěžit, co nejvíce.

Složení dámské vůně Chanel Chance

Hlava: hyacint, pepř, ananas, citrus

Srdce: vetiver, jasmín

Základ: jantar, kosatec, pačuli, pižmo

Štěstí, tak takový pocit vyvolává vůně Chanel Chance. Úvodní tóny v podobě jiskrného pepře, svěžích citrusů, sladkého ananasu a smyslného hyacintu jsou jako to nejpříjemnější probuzení do prosluněného dne. V srci se pak přidá aromatický jasmín v propojení s vetiverem. Vše dovrší základ parfému, který je tvořen jantarem, sladkým pačuli a nezaměnitelným aromatem pižma.

Elegantní, plná jistoty, lásky a štěstí, tak to je vůně Chanel Chance, která je Vaší novo šancí, pro nové začátky, úspěchy, lásky, ale především pro Váš každičký nový den!