Dámské parfémy

Chanel Chance Eau Vive

Pokud jste ještě nebyli seznámeni s novou šťavnatou a omračující vůní od Chanel, tak je právě na čase! S potěšením vám představuji krásnou, novou vůni pro ženy Chanel Chance Eau Vive, která je celebritou mezi parfémy pro rok 2015.

Dámská toaletní voda Chanel Chance Eau Vive:

Výrazná chuť ovoce, která se snoubí s jemnou vůni jasmínu a kosatce vás zaručeně okouzlí. Díky tomuto parfému se každé „něžné stvoření“ může cítit neobyčejně, výjimečně.

Vůně, ač není nijak vyloženě vyhraněná je vhodná pro spíše mladší ženy, které stále mají otevřenou mysl a svět jim, jak se tak říká, leží u nohou. Nespoutaná a energetická vůně parfému vás bude opravdu bavit. Je jako stvořená pro letní či jarní dny plné dobrodružství.

Složení okouzlující vůně Chanel Chance Eau Vive:

Hlava: červený pomeranč, citrusy a grapefruit

Srdce: jasmín, pižmo

Základ: iris, vetiver, cedr, kosatec

Květinově – dřevitá vůně pro ženy je nejen plná energie, ale i naděje a přesně takovou vůni ocení ne jedna žena, či dívka. Úvod vůně vás přivítá svěžími citrusovými tóny, které povzbudí, i když jste unavená a bez nálady. Následně se do popředí rozprostřou sladké, ale příjemné esence sladkých pomerančů a grapefruitů. Hned v závěsu se objeví i květinové tóny, můžeme například zmínit půvabný a omamný jasmín anebo kosatec. Smyslná část parfému Vive pocítíte v závěru vůně, kdy se přitažlivé cedrové dřevo snoubí s aromatem vetiveru. Tyto všechny vůně tvoří dohromady uhrančivou vůni, která bude přitahovat nejen vás, ale i ostatní.

Kolekce parfémů Chanel Chance:

Značka Chanel má už celou kolekci parfémů z řady pojmenované Chanel Chance a není divu, že postupně dále rozšiřují tuto velmi podařenou kolekci okouzlujících vůní, protože stojí za to!  Můžeme jmenovat například zlatavý Chanel Chance, zelenkavý Chanel Chance Eau Fraiche nebo fialkový Chanel Chance Eau Tendre a to zdaleka není vše.

Design těchto parfémů je stylový a jednoduchý. Čisté, průhledné a lesklé sklo, s matným uzávěrem, je ukázkou prvotřídního stylu módního domu Chanel. Kdo by jen mohl odolat takové krásné vůni?

Vyzkoušejte nový parfém Chanel Chance Eau Viva a buďte pyšná sama na sebe.