Dámské parfémy

Calvin Klein Women Instense

Pokud jste nestihli zaznamenat, že má značky Calvin Klein novou vůní pojmenovanou Women, tak Vám můžeme oznámit, že nejenže má tato značka novou vůni jednu, ale už i dokonce dvě a ta druhá je jen o krapet intenzivnější, než ta první! Dovolte nám tedy představit novou, moderní dámskou vůni Calvin Klein Women Instense!

Jak by jsme popsali novou dámskou vůni Calvin Klein Women Instense?

Jedná se o velmi energetickou a sofistikovanou vůni, která je lehká a trochu štiplavá, dokáže na Vaší pokožce, Vašem oblečení vydržet hodiny, takže Vám skutečně dlouho vydrží. Její aroma je lichotivé a proto se nestane, že by jste někomu s touto vůni nevoněla!

Jednoduše a bez nadsázky, je to moderní vůně, pro moderní mladou ženu, která je podnikavá a plná emocí. Od značky Calvin Klein je tento parfém rozhodně žhavou novinkou na trhu, která by mohla být perfektním dárkem pro NI.

Složení elegantní vůně dámského parfému Calvin Klein Women Instense

Hlava: kardamom, citron, bergamot

Srdce: jasmín, černá fialka, pomerančový květ

Základ: santalové dřevo, pačuli, olibanum

 

Orientálně květinová vůně nového parfému Calvin Klein Women Instense potěší nejednu ženu, pro svoji lehce hřejivou a ženskou vůni, která zalichotí skoro každému. Jedná se o skutečně sofistikovanou vůni, která se hodí pro každodenní nošení, pro každou příležitost. Na úvod se Vám může zdát parfém trochu štiplavý, ovšem stačí se nadechnout podruhé a pochopíte, že se jedná o jemnou a pozvolně se uvolňující vůni, která je VELMI příjemná. V další fázi pak poznáte sladké srdce, které je trochu tajemné a přesto okouzlující v podání jasmínu, černé fialky a lehce energetického květu pomerančovníku. V závěru vůně, nebo by jsme spíše měli napsat v základu parfému Calvin Klein Women Intense objevíte sladké pačuli, podmanivé santalové dřevo a opravdu aromativké alibanum. Díky všem těmto lahodným a pečlivě vybraným vonným ingrediencím se budete s parfémem Women Intense cítit jedinečně.

Intenzivní vůně parfémované vody pro ženy Calvin Klein Women Instense se stane skutečně dokonale zvolenou zbraní, pro Váš jinak náročný den, která občas ztrácí na kouzlu a proto je dobré si ho občas něčím zpříjemnit, třeba vůní.