Dámské parfémy

Calvin Klein Eternity Summer (2017)

Značka Calvin Klein pro toto léto představuje novou svěží a letní vůni Calvin Klein Eternity Summer, která je bezkonkurenčně tím nejlepším na současném trhu se značkovými parfémy.

Dámský parfém Calvin Klein Eternity Summer (2017)

Krásná, svůdná a smyslná, tak taková budete s novým parfémem pro rok 2017 Calvin Klein, Z KOLEKCE PARFÉMŮ ETERNITY summer.

Jak je asi známo, tak značka Calvin Klein je jednou z těch značek, které chrlí jeden parfém za druhým a to ať už je léto nebo zima. Ani ne nedávno byla velkou novinkou vůně Calvin Klein Deep Euphoria, která nás uchvátila svými skutečně hlubokými tóny a ani ne o pár měsíců později je tu další novinka v podobě Calvin Klein Eternity Summer (2017), která ve vás probudí tu pravou chuť do života a užívání si letního počasí.

Flakónek vůně se nese v klasickém designu všem vůní z kolekce Eternity, který je skleněný, obdélníkového tvaru z průhledného barevně tónovaného skla, které je vždy tématicky laděné do charismatických barev jednotlivých vůní.

Složení letní vůně Calvin Klein Eternity Summer (2017)

Hlava: badyán, bergamot, pouštní růže

Srdce: šafrán, vodní tóny, osmanthus

Základ: vetiver, olibanum, santalové dřevo, pižmo

Intenzivní vůně parfém CK Eternity Summer (2017) vás uvítá v úvodu romantickou a smyslnou vůní růží a bergamotu, který je doplněn o trochu pro nás ženy netypickou vonnou ingredienci a tou je badyán. V srdci se potom nachází ty pravé letní esenciální tóny v podobě vodních tónů a dále také osmanthus a šafrán. Nejdůležitější a většinou nejméně bohaté na ingredience je základ parfému a v podání vůně Calvin Klein Eternity Summer zde nalezneme hromadu květin a dokonce i dřevitých vůní, které vám zamotají hlavu. Nejvíce však jistě oceníte santalové dřevo a pižmo, které se postará pro rovnoměrnou vyváženost parfému po celou dob jejího trvání.

Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Summer je výrazná a intenzivní, prozáří váš den, ale i vás samotnou a tak vám dodá tu potřebnou dávku energie a odvahy pro každý nový den.