Dámské parfémy

Burberry Her Blossom

Burberry Her Blossom

Nádherná vůně květin a čerstvého ovoce Vás uvede do jednoho velkého pokušení! Tato novinka jde ruku v ruce s ještě nedávnou novinkou v podání parfémované vody Burberry Her. Pro její oblíbenost a jak už to tak bývá se stále známějšími značkovými parfémy, přibyla další její verze, a to v podobě toaletní vody pro ženy Burberry Her Blossom.

Vůně plná ovoce a květin Burberry Her Blossom

Jiskřivý dámský parfém, co voní jako cukrová vata a přesto Vás neomrzí a rozhodně nepůsobí dojmem, že by se jednalo o nějakou lacinou vůni. Naopak parfémy značky Burberry vždy měly jistou dávku svěží elegance, která jde s dobou a potěší každého. A tak je tomu i u této voňavé novinky z roku 2019!

Její tváří se stala modelka a herečka Cara Delevingne, která je pro svůj výjimečný vzhled a osobnost obdivována po celém světě. Styl a image vůně Blossom je dynamický, ztělesňuje ženu, která vytváří divokou atmosféru na každém místě, kde se právě ocitne a zároveň se jí nedá upřít ženskost.

Burberry Her Blossom

Nová toaletní voda Burberry Her Blossom je plná energie, nabízející dokonalou kombinaci svěžích a sladkých vonných tónů v jednou hranatém a možná na první pohled nenápadném flakónků.

Složení sladkého parfému Burberry Her Blossom

Hlava: růžový pepř, mandarinka

Srdce: pivoňka, květ švestky

Základ: santalové dřevo, ambra, pižmo

Na úvod se Vám představí svěží vůně mandarinek a jiskrného růžového pepře. V dalším části parfému, tedy v srdci rozeznáte jistě sladké švestky a romantické pivoňky, které jsou dominantní v celém parfému. A nakonec podstata všeho, základ vůně je složený z jemně hřejivých tónů santalového dřeva, ambry a pižma, které se postará, aby vůně na vaší pokožce, nebo oděvu dlouho vydržela.

Dámská toaletní voda Burberry Her Blossom nezná hranice, krásně voní a podtrhne osobnost každé moderní ženy, která je energetická, romantická, jednoduše, které je svá.