Dámské parfémy

Armani Sky di Gioia

Armani Sky di Gioia parfémovaná voda pro ženy

Dokonalost sama, v jednou jediném flakónku vůně Armani Sky di Gioia, objevíte hned několik neodolatelných vůní, které tvoří jeden dokonalý celek, kterému se jednoduše nedá odolat.

Nová dámská parfémovaná voda Armani Sky di Gioia

Nová vůně Armani pro rok 2017, je plná sladkých dívčích vůní, které dokážou pohnout i se sebevíce ledovým srdcem! Ptáte se, v čem skví kouzlo tohoto omamného dámského parfému? No přeci v jeho vybraných vonných ingrediencí, které jsou vybírány s tou největší péči a pod dohledem těch nejlepších odborníků neboli parfumérů.

Parfémovaná voda Armani Sky di Gioia v sobě ukrývá elegantní a nadčasové vonné tóny, které perfektně ladí k chladnějšímu počasí, ale stejně tak i perfektně vyniknou v létě. Z tohoto důvodu můžete vůni používat, nebo spíše nosit, po celý rok! Její květinové vonné esence Vás budou nejen činit křehčími, ale i romantičtějšími, otevřenějšími k lásce. Především Vám bude vůně Sky di Gioia dodávat pozitivní náladu, a to bez rozdílu, jaké venku panuje počasí. Další charakteristikou tohoto parfému je jeho věková nevyhraněnost. Jednoduše přizpůsobí se ke každé ženě a stejně tak i dívce, která miluje krásné věci a ráda se nechává rozmazlovat takovými květinami, jako je například růžová pivoňka nebo vášnivá růže. Po stránce výdrže jistě také nebudete zklamáni, jedná se o parfémovanou vodu, takže koncentrace vůní je vyšší, než u běžné toaletky a tak i době jejího trvání na vašem těle, oblečení je mnohem delší a tedy i uspokojivější. Čeká Vás doslova a do písmene celodenní rozmazlovaní!

Složení jednotlivých vůní v parfému Armani Sky di Gioia

Hlava: hruška, liči

Srdce: růže, růžová pivoňka

Základ: bílé pižmo, cedr, ostružiny

S parfémem Sky di Gioia budete toužit po lásce, budete se cítit milovaná a především se budete cítit příjemně!

O tento omamný a ničím nerušený zážitek se postarají už v úvodu sladké vonné tóny hrušky a exotického liči, které se skvěle doplňují se srdcem parfému. To je tvořeno romantickou a nikdy, nic nekazící růži, která je doplněna o růžovou pivoňku. Stále to, ale není vše. V základu parfému se nachází sladké ostružinové tóny, spolu s hřejivou atmosférou cedru a aromatem bílého pižma.

Nechte se okouzlit novou vůní dámské parfémované vody Armani Sky di Gioia a ověřte si na vlastní „kůži“, že NOVÉ znamená někdy SKVĚLÉ, a to u tohoto parfému platí trojnásobně!