Dámské parfémy

Armani Si – toaletní voda pro ženy

Výjimečná a luxusní vůně určená pro nezávislé ženy je tu! Každá žena, která se rozhodne pro tuto šarmantní vůni, přesně ví, jak na své okolí zapůsobit všemi svými ženskými zbraněmi.

Krásná vůně Armani Si:

Pokud chcete být jedinečnou ženou při každé příležitosti, tak by jste měla určitě vyzkoušet krásnou vůni toaletní dámské vody Armani Si. Parfém ve vás vyvolá mnoho emocí a pocitů, je intenzivní, smyslný a zároveň elegantní. Pasuje perfektně ke každé ženě, která je aspoň špetku sebevědomá a stylová. Tato vůně se hodí především pro společenské akce, večírky nebo večeře ve společnosti, kdy chcete okouzlit své okolí a zničit jakoukoliv negativní myšlenku či pochybnost o vaší osobě. Ptáte se, jak parfém Armani Si toto všechno dokáže? Odpověď je naprosto jednoduchá. Je totiž stvořen pro to, aby vystihl sílu ženskosti a odvahy.

Jaké esence vůní můžete v parfému objevit?

Po nanesení parfému, můžete hned v úvodu pocítit krásné ovocné tóny v podobě černého rybízu a mandarinky, které jsou brilantně kombinované s čerstvým bergamotem a neroli. Po ustálení, tedy v srdci parfému omámí vaše smysly šťavnatá a sladká hruška, která je příčinou jemného podtónu smyslnosti, který z parfému vyzařuje. A nakonec vás obklopí dřevěné esence v podobě santalového dřeva, které je doprovázeno svěží vůní pačuli.

Složení esencí:

Hlava: černý rybíz, mandarinka, bergamot, hruška, neroli

Srdce: frézie, keltská růže

Základ: pačuli, vanilka, dřevité tóny, jantar, pižmo

Parfém Armani Si vydrží opravdu dlouhou dobu od nanesení a plní tak svůj úkol, tedy zpříjemňovat váš celý den, ale i okouzlovat a podmaňovat si vaše okolí.

Módní dům Armani:

Armani je symbolem elegance, kvality a klasického stylu, který jasně říká, kdo jste. Není se čemu divit, že je tento módní dům známý po celém světě, protože kdo by neznal krásné dlouhé večerní róby od Armani anebo ještě více populární pánské obleky, které z každého muže udělají okouzlujícího jedince.

A jak se vůně Armani Si líbí vám?