Armani Emporio In Love with You Freeze
Dámské parfémy

Armani Emporio In Love with You Freeze

Nastražte své smysly a zažijte ten kouzelný pocit, který zažíváte při zamilování, při vzrušení, při pocitu, že bez toho druhého ani minutu nevydržíte. Právě toto vše, tyto lahodné pocity, vyvolá ve vás dámská vůně Armani Emporio In Love with You Freeze.

armani-emporio-in-love-with-you-freeze

Dámská parfémovaná voda Armani Emporio In Love with You Freeze

Intenzivní vůně a intenzivní zážitek, přesně tyto pocit, přináší nová vůně pro ženy Armani Emporio In Love with You Freeze, která byla na trh uvedena v roce 2020 a je tedy žhavou novinkou mezi vůněmi značky Armani.

Jak tato nová vůně z velmi úspěšné kolekce vůní Armani Emporio with You voní? Květinově, trochu i orientálně, ale především zamilovaně! Pro milovnice sladkých vůní je jistě volba tohoto parfému správnou volbou, protože lahodně sladkých tónů Vás čeká v tomto flakonku mnoho. Dámská vůně Armani Emporio In Love with You Freeze byla na trh uvedena společně s pánskou vůní Stronge with You Freeze, takže by se dalo, že tato kolekce určená tak trochu po páry. Ale pozor, rozhodně to není podmínkou!

 

Složení vůně Armani Emporio In Love with You Freeze

Hlava: třešeň

Srdce: pivoňka

Základ: bílé pižmo, pačuli

 

Orientální, květinová vůni je možná na svých vonných ingrediencí trochu skoupá, ale to nic nemění na tom, jak velmi lichotivě a krásně voní. Na začátku se můžete těšit na lahodné tóny třešně, která na Vás zapůsobí nejen svou sladkou atmosférou parfému, ale to, jak je výrazná. Další vonnou ingrediencí, skrývající se v srdci vůně je pivoňka. A řekněte, kdo by nemiloval pivoňky? Romantické, snivé a plné ženskosti. A právě s pivoňkami je propojen i základ parfému, tvořený bílým pižmem a pačuli.

 

Elegantní, svůdná a sebevědomá dámská parfémovaná voda Armani Emporio In Love with You Freeze je od začátku silná, jako žena, která tento parfém používá. S touto vůní budete oslavovat život, prožívat jej naplno a cítit se milovaná. A o tom sní snad každá žena, nemyslíte?