Dámské parfémy

Ariana Grande Ari By Ariana Grande

Ariana Grande Ari by Ariana Grande parfémovaná voda pro ženy 1

Novinek není nikdy dost a v případě nového parfému od Ariany Grande tomu není jinak! Tento na první pohled rozkošný parfém, ve Vás vyvolá vzpomínku na vaše dětství, kdy jste milovala růžové věci a chtěla být princeznou! A víte co? S tímto parfémem jí budete!

Parfémovaná voda Ari By Ariana Grande

Vůně Ari By Ariana Grande je jednou z prvních vůní z řad úspěšných parfémů populární popové hvězdy Ariane Grande. Samotná zpěvačka je symbolem mnoha mladých dívek a žen, a proto je právě vůně tohoto parfému inspirovaná samotnou zpěvačkou. Neodolatelná, roztomilá, sebevědomá a sexy vůně, pro ženu, která má neotřelý styl i charakter, to je parfémovaná voda Ari By Ariana Grande!

Na parfému Vás jistě zaujme flakónek této nové vůně, který je jedním slovem ROZTOMILÝ. Světle růžová pudrová barva, s malou „bambulkou“ umístěnou na vrcholu flakónku, Vám dá už dopředu najevo, že se nejedená o žádnou nudnou vůni, ale o skutečnou pokušitelku, která se hodí pro denní, ale noční nošení. Záleží pouze jen na Vás, pro jakou příležitost, k jakému oděvu nebo v jakou roční dobu ji budete nosit. Jejím heslem je „být svá“ a to vy určitě umíte být!

Složení omamného růžového parfému Ari By Ariana Grande

Hlava: hruška, malina

Srdce: konvalinka, orchidej, růže

Základ: dřevité tóny, marshmallow, pižmo

Hravá vůně si s Vámi pohraje již v úvodu a to svými sladkými a jemnými tóny v podobě maliny a hrušky. Po úvodu následuje srdce parfému a to je tvořeno omamnou květinovou vůní v podání orchideje, aromatické růže a konvalinky. Nakonec je celá kompozice uzavřena základem a ten je tvořen hřejivými dřevitými tóny, které jsou doplněné pižmem a netradiční „třešničkou na dortu“ v podobě sladkého marshmallow.

Úspěšné, milované a nezávislé, tak takové chceme být mi ženy a dívky, a nic a nikdo se nám v našich přáních nepostaví! S novou vůní Ari By Ariana Grande budete nepolapitelná, jednoduše dokonalá!